pajurio teise

Konsultuojame ir rengiame dokumentus visais su nekilnojamojo turto įsigijimu ir perleidimu bei statybos teise susijusiais klausimais: teritorijų planavimo, statybos ir projektavimo darbų, komercinių nekilnojamojo turto objektų nuomos ir kitais. Rengiame įvairių sutarčių projektus, konsultuojame jų sudarymo bei vykdymo klausimais, atstovaujame derybose dėl sutarčių sudarymo. Statybų pramonės ir nekilnojamojo turto rinkos specifikos supratimas, komercinis mąstymas padeda pasiūlyti labiausiai mūsų klientų poreikius atitinkančius sprendimus.

STATYBŲ IR NT TEISĖ:

  • Rengiame preliminarias sutartis dėl nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo, mainų, nekilnojamojo turto nuomos, subnuomos, panaudos, rentos, sutartis dėl nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo, dovanojimo, mainų, padalijimo, atidalinimo, servitutų nustatymo, statybos, projektavimo, techninės priežiūros, rangos ir kt. sutartis
  • Parengiame ieškinius, atsiliepimus, apeliacinius ir kasacinius skundus teismui dėl nuosavybės teisių į turtą gynimo, juridinio fakto nustatymo, dalinės nuosavybės valdymo, atidalinimo iš dalinės nuosavybės ir kt.
  • Atliekame nekilnojamojo turto sutarčių teisinį įvertinimą ir pateikiame išvadą;
  • Konsultuojame dėl turto pirkimo, pardavimo, dovanojimo, rentos, mainų, nuomos, panaudos, kitokio perleidimo klausimais, turto įkeitimo (hipotekos) ir jų pabaigos klausimais, turto paveldėjimo, dovanojimo klausimais, servitutų nustatymo ir pasibaigimo klausimais, turto paėmimo visuomenės poreikiams ir kitais klausimais.
Uždaryti Meniu
SKAMBINTI